Herdenken met een lach en een traan!
Herdenken en herinneringen delen.
Het liefst hadden we dit herdenken nooit georganiseerd. Het liefst hadden we dit blog nooit hoeven schrijven maar helaas ontkomen we er niet aan. De afgelopen 3 weken hebben wij aan heel veel mensen moeten vertellen dat helaas Han de dag van Kerstavond overleden is. Al de reacties, het verdriet, soms de boosheid, de onmacht en alle wensen hebben ons als team enorm diep geraakt.
Allereerst is het belangrijk te vertellen dat het echt heel erg fijn is geweest te horen hoe belangrijk Han is geweest voor zoveel mensen en hoe positief er naar hem gekeken werd. Voor ons was dit een absolute vorm van troost en steun en dat zullen wij voortaan naast het plekje waar Han in ons hart zit met ons meedragen.
Vanuit heel veel verschillende mensen hebben wij begrepen dat er behoefte is om een moment te hebben om Han te kunnen herdenken. Daarom schrijven wij nu dit blog zodat we mensen kunnen bereiken om zichzelf aan te melden voor de avond die wij gaan organiseren.
Wij gaan met zijn allen Han herdenken op 2 februari 2024
Op de plek waar ik (Jap) een grote stap heb gemaakt terug de maatschappij in door het verzorgen van een lezing was Han zo trots dat er bij hem tranen vloeiden van geluk. Samen hadden we in mijn leven iets bereikt waarvan heel veel mensen hadden gezegd dat dit nooit meer zou kunnen lukken. Wij samen deden het gewoon.
Daarom hebben wij op deze plek de herdenking georganiseerd omdat deze plek symbool staat voor alles waar wij in geloven vanuit Ego Centralis! Zorg verlenen daar waar nodig en wanneer nodig! Niemand uitsluiten en werken met vraaggerichte zorg. Iets waar Han zo trots op was.
Vanaf 19.00 tot 21.00 nodigen wij dan ook iedereen uit die behoefte heeft aan een mooi samenzijn. Dit doen wij op het adres Galecopperzoom 7 in Nieuwegein. In een lekker verwarmde loods willen wij onder het genot van een hapje en een drankje samen het leven vieren en op die manier Han herdenken. Dit is wat hij zelf namelijk ook deed. Het leven vieren.
Tekst gaat door onder de foto!

Voor dit herdenken willen wij graag iedereen bereiken.
Wij zijn ons ervan bewust dat er heel veel mensen zijn die Han gekend hebben. Uiteraard kennen wij daar veel mensen van maar wij weten niet goed of wij iedereen kunnen bereiken. Daarom verzoeken wij iedereen die denkt nog iemand te kennen, dit bericht met hen te delen. Afscheid nemen is namelijk heel belangrijk en wij willen dan ook iedereen deze kans bieden.
Het is voor ons dan ook belangrijk te weten hoeveel mensen er gaan komen. Daarom verzoeken wij iedereen om onderstaand formulier eventjes in te vullen, Hierdoor kunnen we zorgen dat we voldoende hapjes en drankjes kunnen klaarzetten.
Han was een echte levensgenieter en wij weten zeker dat hij van ons verwacht dat wij ook van het leven blijven genieten. Zijn heengaan maakt ons hier nog scherper bewust van. Daarom willen wij dit herdenken invullen ter nagedachtenis aan Han en zoals gezegd met een lach en een traan het leven vieren.
Laten we op 2 februari met elkaar de mooie herinneringen delen, zodat we Han ook nooit meer zullen vergeten.

Herinneringen delen met een lach en een traan. Elkaar steunen en zien. Samen genieten van het moment. Zodat Han, vanaf waar hij ook is, kan zien hoe belangrijk hij is geweest voor ons allemaal.
Wij hopen jullie allemaal te zien op 2 februari om samen te herdenken wat voor mooi en soms wispelturig mens Han voor ons was. Het zou ons als team in ieder geval erg steunen!!

Wil je onze nieuwsbrief ontvangen en op de hoogte blijven?
Ego Centralis biedt coaching en begeleiding aan iedereen die dit nodig heeft. Dit doen wij voor zowel particulieren als voor zakelijke cliënten. Bezoek onze diensten pagina om te kijken welke inzet het beste bij jou past. Bekijk particulier aanbod, of bekijk zakelijk aanbod.
Onze blogs
Walk into the Light 2026 Nieuwegein, wat was je mooi
Door samenwerking met andere partijen was de uitvoering van Walk into The Light Nieuwegein geslaagd. LET op de foto's en video's staan onder de tekst. Op dinsdagavond voor de wandeling toen we alles [read more...]
Hoe Koos de Boed kwam tot het suïcide preventie centrum kwam
Na het jarenlang sudderen van een trauma ontplofte de realiteit bij Koos plotseling Ga terug naar de overzichtspagina van de interviews Wanneer we het doorlopend hebben over suïcide preventie dan is het [read more...]
Mirjam van GB-Autisme verteld over hoe ze naast mensen staan
Naast mensen staan zorgt voor verbinding en vertrouwen. Ga terug naar de overzichtspagina van de interviews 18 jaar geleden toen ik zelf in mijn gezin forse problemen ervoer heb ik in wanhoop [read more...]
Medewerker Marion vertelt openhartig over haar eigen ervaring en over hoop
De drijvende kracht achter de organisatie van Walk into the Light Ga terug naar de overzichtspagina van de interviews Toen ik in 2023 een spoedaanvraag kreeg voor een gezin in Nieuwegein, ontmoette [read more...]
In gesprek met burgemeester Marijke van Beukering over omkijken naar elkaar
De burgemeester vertelt vanuit haar persoonlijke rol maar ook vanuit haar bestuurlijke rol Ga terug naar de overzichtspagina van de interviews Voor de serie interviews rondom Walk Into The Light mocht ik dit [read more...]
Esther oprechte energie brengt positieve hoop met zich mee
Positieve Esther maakt een verschil voor velen Ga terug naar de overzichtspagina van de interviews De titel van dit artikel zegt natuurlijk al heel erg veel Esther ben ik tegen gekomen op [read more...]






